Letné drinky s bublinkami od Hubertu

19.07.2015 17:20

Vychutnávajte si leto v príjemnej spoločnosti miešaných drinkov s bublinkami od Hubertu. Osviežujúci Mojito Spritz, temperamentný Blood Orange Spritz či hravý Piña-Colada Spritz – každý z nich si vás získa svojou podmanivou chuťou. Navyše, ich príprava je naozaj jednoduchá, nechajte sa preto inšpirovať a namiešajte si svoj drink aj vy.

 

Mojito Spritz

 

Cocktailový pohár naplníme ľadom, do šejkra dáme 2 cl Monin Mojito Mint sirup, plátok limetky, doplníme ľad a vymiešame. Vymiešaný koktailový základ nalejeme na kocky ľadu v cocktailovom pohári a dolejeme Hubert  Grand Blanc Medium Dry. Na ozdobu odporúčame mätové lístky.

 

Blood Orange Spritz

 

Cocktailový pohár naplníme ľadom, do šejkra dáme 2 cl Monin Blood Orange sirup, plátok pomaranča, doplníme ľad a vymiešame. Vymiešaný koktailový základ nalejeme na kocky ľadu v cocktailovom pohári a dolejeme Hubert  Grand Blanc Medium Dry. Na ozdobu môžete opäť použiť mätové lístky alebo plátok pomaranča. 

 

 

Piña-Colada Spritz

Cocktailový pohár naplníme ľadom, do šejkra dáme 2 cl Monin Piña-Colada sirup, doplníme ľad a vymiešame. Vymiešaný koktailový základ nalejeme na kocky ľadu v cocktailovom pohári a dolejeme Hubert  Grand Blanc Medium Dry. Na ozdobu odporúčame limetku.

Fotogaléria: Letné drinky s bublinkami od Hubertu