Krivky či športový typ?

19.09.2019 13:38

Džínsy sa hodia každej postave

Každá sezóna prináša nové trendy, ale džínsy nájdete v módnej kronike všetkých desaťročí. Sú nesmrteľné. Ich všestrannosť necháva priestor kreativite a pohodliu. Ako v tomto kúsku skutočne zažiariť? Vyberte si taký, ktorý vašej postave sadne ako uliaty. Naopak, ak zvolíte nie príliš lichotivý strih, zbytočne zvýrazní vaše nedostatky a celkový dojem z outfitu nebude podľa vašich očakávaní. Značka F&F prináša inšpirácie pre každý typ postavy.  

 

Štíhla postava

S výberom vhodných džínsov by ste nemali mať problém. Štíhlej postave sa hodia rozmanité typy. Skinny či boyfriend džínsy výborne doplníte bielym topom, bundou a lodičkami. Jednoduchý jesenný outfit, ktorý si obľúbili aj mnohé svetové celebrity. Túto kombináciu považoval za nesmrteľnú dokonca aj samotný módny mág Karl Lagerfeld. Štíhle dámy môžu rovnako bez výčitiek vsadiť na nohavice s vysokým pásom alebo na farby či potlače.   

 

Krivky

Za krivky sa rozhodne netreba hanbiť. Ak v skúšobných kabínkach riešite dilemu, či džínsy zbytočne nepodčiarkujú telesné partie, na ktoré nechcete pútať pozornosť, riaďte sa základným pravidlom. K plnším tvarom sú ideálnym kúskom džínsy s rozšírenou spodnou časťou. Siahnuť môžete aj po zvoncových džínsoch, ktoré zožali hlavnú vlnu popularity v 70. rokoch a rovnakej obľube sa tešia aj v súčasnosti. Pozor však, ak ste nízka. Tento typ džínsov vám môže ešte viac ubrať centimetre. Určite však nesiahajte po výrazných detailoch či zdobených kúskoch.

Športové typy    

Ak ste športové typy, potom tým pravým orechovým budú pre vás boyfriend džínsy. Neoddeliteľnou súčasťou vášho šatníka by mali byť aj ďalšie kúsky voľnejšieho strihu a bez chyby budete vyzerať v džínsoch s vyhrnutou členkovou časťou. K tomu už len pohodlné tenisky a môžete vyraziť do ulíc.     

 

Tip na záver:

Džínsy by nikdy nemali byť príliš úzke, ale ani príliš voľné. Tento kus oblečenia má vždy tendenciu sa roztiahnuť a nosením sa prispôsobiť postave. Preto je potrebné precízne skúšať a v rámci možností sa v nich už v skúšobnej kabínke hýbať. Pozor však na pás. Ak je príliš tesný, na postave môže nepekne zvýrazniť nedokonalosti. 

 

Ďalšie inšpirácie nájdete aj na www.F-F.com alebo priamo v predajniach F&F v rámci reťazca Tesco.

 

 

Džínsy sa hodia každej postave

Záznamy: 1 - 4 zo 12
1 | 2 | 3 >>