Krása a dizajn spolu v nečakanej a výnimočnej kombinácii.

08.04.2015 18:40

Collistar a Kartell: talianska znamenitosť.

Historická značka, ktorá sa stala ikonou talianskeho dizajnu a vlajková loď talianskej krásy na celom svete. Ich partnerstvo je umožnené a unikátne zdieľaním rovnakej vízie sveta, nekonvenčným prístupom ku kráse a kontinuálnym kreatívnym vývojom. Rozdielne sféry vyjadrenia teraz spontánne splývajú v prekvapivej, zvodnej limitovanej edícii TRANSPARENCY, kolekcii líčenia, ktorá vznikla ako súčasť projektu Ti amo Italia odštartovaného v roku 2014. Tak ako v minulom roku, projekt zdôrazňuje pocit hrdosti na to, čo má taliansky pôvod, a rovnako na ručne vyrábané produkty. Tentoraz však predkladá celkom iný uhol pohľadu. Nový projekt sa zameriava na prepojenie Collistar s módou, pričom zasahuje do celkom novej oblasti dizajnu. Alebo lepšie povedané, do inej formy dizajnu, silne charakterizovanej značkou známou na celom svete premenou plastového materiálu a pokrokovým prístupom k polykarbonátu.

Kartel: to sú predovšetkým nové formy a objekty, ktoré sú inovačné, nekonvenčné, pokrokové a majú jednoduché použitie, v tvorivých a umeleckých interpretáciách. Objekty a formy, ktoré sa v posledných rokoch potichu, avšak neodmysliteľne stali súčasťou nášho každodenného života. Collistar: je to neprestajne sa vyvíjajúci príbeh zručného využitia materiálov a textúr, ako aj príbeh experimentovania s novými kozmetickými technológiami.

Kartell: farba priehľadnosti

Partnerstvo talianskych velikánov Kartell a Collistar sa zakladá na kráse. Projekt vychádza z transparentnosti, ktorá je unikátnym dedičstvom Kartell, ako aj z farebnej palety a dizajnu ikonických predmetov. Výsledkom je očarujúca a inovačná kolekcia líčenia na jar/leto 2015 odrážajúca slnečnú, sviežu, ženskú a stredomorskú náladu. Kolekcia spája taliansku identitu s krásou: krása produktu a balenia v unikátnej, vzrušujúcej kombinácii prvkov. Hrejivé farby a rozvíjajúce sa tóny vyjadruje nielen textúra líčidiel, ale aj samotný dizajn balení. Transparentné balenia odhaľujú produkty kúsok po kúsku ako prvé ranné lúče slnka. Priehľadnosť je prejavom uznania Kartell a tejto podmanivej kolekcii líčenia.

Kolekcia

Ako lahodná ovocná dreň v žiarivých farbách, ktoré lákajú k ochutnaniu. Produkty kolekcie Transparency, diela známych talianskych značiek Collistar aKartell, sú absolútnym lákadlom pre zmysly: budete sa ich chcieť nielen dotknúť, ale možno aj „zjesť“ ich očami.

Kolekcia Transparency je príbehom lásky dvoch talianskych ikonických značiek a príbehom toho, ako je možné dve rozdielne interpretácie krásy z rôznych perspektív harmonicky skombinovať do unikátnych celkov. Farby vybrané pre ďalšie leto tvorí ružová, zamatová pomarančová, fuksiová a ohnivá červená – perfektné na doladenie kvetinových vzorov letných šiat v mätovej zelenej a všetkých možných odtieňoch modrej. Žiarivé hrejivé farby plné vitality a pozitívnej nálady.


Trasparenze Multi-Blush • Eye Shadow

Multilíčidlo: lícenka & očné tiene 2v1

Produkt, ktorý v okamihu zaujme svojím vzhľadom a vyvoláva túžbu. Transparentný obal s tenkým kovovým okrajom v kontraste s farbou fuksie podčiarkuje oddelené tri farby multilíčidla so zamatovým povrchom. Krása nepotrebuje zložitosť: spočíva v jednoduchosti. Hodvábny, jemnučký a ľahký púder sa dokonale nanáša pomocou štetca: tri odtiene perfektne splynú, aby na pleti vytvorili prirodzene žiarivý povrch alebo farebné odlesky pre naozaj špeciálne efekty.

Vhodný pre všetky typy pleti, nevyhnutný pre blížiace sa leto. Perfektný ako lícenka, na zvýraznenie a kontúrovanie tváre, rozjasnenie pleti, a zároveň ako očný tieň, ktorý rozžiari oči ženy. Štýlové označenia K (ako Kartell) a C (ako Collistar) sú rafinovanými detailmi charakterizujúcimi unikátnu limitovanú edíciu make-upu.

 

Gloss Design® & Professional Lip Pencil
Farebný lesk pre plný objem & profesionálna kontúrka na pery

Oranžová, fuksiová, ružová a čerešňová. To sú farby dominujúce kolekcii líčenia pre toto leto. Značka Collistar nanovo interpretuje tieto farby v kolekcii Transparency a obohacuje paletku leskov Gloss Design®, aby doplnila harmóniu odtieňov k očným tieňom tohto trendu. Hoci sa odtiene zdajú na prvý pohľad výrazné, na perách pôsobia sviežo a žiarivo. Papyrus, pomarančový odtieň, pristane každej pleti a obzvlášť sa hodí k opálenej. Shine je veľmi žiarivá verziu ružovej. Odtiene Take a Cindy sú hlbšie a intenzívnejšie verzie čerešňovej a fuksiovej – hodia sa na deň aj na noc a perfektne zvýraznia opálenú pleť.

A ako si zvýrazniť kontúry pier? Tri nové profesionálne „tónovacie“ ceruzky vám v tom pomôžu. Odtieň Dune sa hodí k fuksiovým perám, kým Matalassé je odtieň vhodný na zvýraznenie kontúr oranžových pier a Moon pripomína čistý koralový útes.

 

Gloss Nail Lacquer Gel Effect
Lak na nechty s gélovým efektom

Absolútna nevyhnutnosť: toto leto musia byť nechty odeté v žiarivých farbách. Collistar ponúka štyri živé, populárne odtiene, ktoré rozjasnia aj strohý štýl. Pre romantičky je tu delikátne ružový odtieň Victoria a fialový Maui. Pre všetky ostatné ženy je tu žiarivý čerešňový odtieň T-Table a pomarančový odtieň Mobil. To, čo ich spája, je dlhotrvajúci, extrémny lesk a textúra s dvomi efektmi: objem zväčšujúcim 3D efektom a efektom gélových nechtov.

Silk Effect Eye Shadow & Professional Eye Pencil

Očný tieň s hodvábnym efektom & profesionálna ceruzka na oči

Viac energie farbám! Štyri okrúhle očné tiene s výraznou sýtosťou pre výnimočný 3D efekt. Farba je energia, farba je sloboda, farba je zábava a zvodná zábava je kľúčovou náladou tejto minikolekcie hodvábnych očných tieňov, ktoré môžete používať samostatne alebo spolu, aby ste každý deň obliekli svoje oči do iných šiat. Každé zo štyroch balení obsahuje tri harmonické odtiene pre samostatnú, alebo kombinovanú aplikáciu. Verzia Fly odhaľuje všetky možné odtiene zelenej. Jelly obsahuje orieškové tóny pre obzvlášť prirodzený efekt, Charles Ghost je zase zábavnou kombináciou vzrušujúcich tónov, lahodnejších ako ovocná dreň. Ak patríte k milovníčkam výrazných farebných kombinácií, siahnite po verzii Frilly, farebnej paletke sýtych tónov 70-tych rokov. Všetky ženy milujú prispôsobivosť očných tieňov Silk Effect Eye Shadow: splývajú s pleťou očných viečok ako druhá koža, zachovávajú pleť vláčnu a hladkú. K novým očným tieňom sa pripájajú aj dva nové odtiene ceruzky Professional Eye Pencil: Shanghai vo farbe mora a Thalya vo farbe vzdialených obzorov.

 

 

 

 

zdroj: Glamour Slovakia

Fotogaléria:Collistar Transparency