Jedno z najväčších športovo-zábavných centier na Slovensku otvára svoje brány

12.04.2019 21:20

Rodiny s deťmi z bratislavských Slnečníc i celého okolia budú mať viac možností, ako zaujímavo tráviť voľný čas. Svoje brány totiž otvára LEON jedno z najväčších zábavno-športových centier na Slovensku. Malí aj veľkí návštevníci môžu LEON s kaviarňou navštíviť v lokálnom nákupnom centre Slnečnice Market.

Aktuálne je pre návštevníkov LEONu k dispozícii Tanečné centrum a Centrum plávania pre 

deti v bazénoch so slanou vodou. Na tvorivé dielne sa môžu návštevníci tešiť už v apríli tohto roku, na trampolínový park v máji 2019.  „Naším cieľom je obyvateľom Slnečníc poskytnúť kvalitné bývanie aj pestrý výber služieb a možností trávenia voľného času v blízkosti svojich domovov. Tak ušetria hodiny cestovania po meste. Dlho sme vyberali vhodného partnera a sme veľmi radi, že súčasťou Slnečnice Marketu sa stalo práve rodinné centrum LEON, ktoré rozšíri možnosti športu aj zábavy pre obyvateľov z celého regiónu,“ hovorí Claudia Verkin, Property a lízing manažérka CRESCO GROUP v Bratislave.

„Chceme vytvoriť priestor pre celú rodinu – miesto, kde si každý člen rodiny nájde to svoje,“ hovorí o novootvorenom centre Silvia Lukáčeková, riaditeľka rodinného centra LEON. „Už pri prevádzkovaní prvej časti v podobe skvelého interiérového ihriska v LEON Jungle Parku sa potvrdilo, že rodiny z blízkeho i vzdialenejšieho okolia majú o kvalitné služby veľký záujem. Preto veríme, že si rozšírená ponuka kurzov, služieb a aktivít v rodinnom centre LEON nájde svoje stále miesto v rodinnom živote mnohých obyvateľov hlavného mesta i jej okolia,“ dodáva.

Jednou z hlavných atrakcií nového centra je vyhrievaný detský bazén so slanou vodou, ktorá má podobné vlastnosti ako morská voda a je prospešná pre astmatikov i alergikov. V bazéne s protiprúdom s rozmermi 10 x 5 metrov sa plaveckému umeniu budú učiť deti už od troch mesiacov. Súčasťou plaveckého centra je infrasauna a fínska sauna, ktorých teplota je prispôsobená detskému organizmu a je vhodná aj pre malé deti.

Tanečné centrum pod vedením Natálie Glosíkovej, známej z televíznych relácií Let’s dance alebo Tanec snov, ponúka široké spektrum pohybových aktivít pre deti aj dospelých.

Tri sály s inteligentným ozvučením, kvalitnou vzduchotechnikou 

a klimatizáciou sú vybavené komfortnými šatňami so sprchami a profi tanečnou podlahou, ktorá patrí k jedinečným na Slovensku. Podlaha je špeciálne odpružená, aby po skákaní či tancovaní vo vysokých opätkoch neboleli tanečníkov nohy ani kĺby. Tvrdá podlaha nohy rýchlejšie unaví a pri dlhodobom používaní môže spôsobovať bolesť kĺbov.

V ponuke centra nájdu milovníci ladných pohybov tanečné kurzy aj športové lekcie – napríklad kurzy jogy, pilatesu, tréningy a cvičenia pre tehotné mamičky.  

Pre malých aj veľkých návštevníkov centra budú od apríla tohto roka pripravené tvorivé dielne plné kreatívnych umeleckých kurzov pod vedením známej výtvarníčky Angeliky Šabíkovej. Deti v nich budú rozvíjať jemnú motoriku a predstavivosť, dospelí nájdu potrebný relax.

V rodinnom centre LEON akcie chtiví návštevníci nájdu od mája jedinečný Trampolínový park a jedinú Ninja arénu na Slovensku. Tento unikátny priestor sľubuje nezabudnuteľný adrenalínový zážitok. Trampolínové kurzy sú prispôsobené pre jednotlivé vekové kategórie a sú preto vhodné tak pre dospelých, ako aj pre deti.

Čo nájdete v rodinnom centre LEON v Slnečnice Markete:

  • Zábavu pre celú rodinu na ploche vyše 2 000 m2 s kaviarňou
  • Centrum plávania pre deti s bazénom so slanou vodou – otvorené v marci
  • Tanečné centrum tanečnice z Let’s Dance Natálie Glosikovej – otvorené v marci
  • Tvorivé dielne výtvarníčky Angeliky Šabíkovej – otvorenie v apríli
  • Trampolínový park s Ninja arénou – otvorenie v máji
  • Parkovanie na parkovisku Slnečnice Marketu

 

 

 

Viac informácií o kurzoch a aktivitách rodinného centra LEON nájdete na stránkach www.leoncentrum.sk.

Zdroj foto: LEON