IKEA od dnes už aj v Košiciach

07.01.2020 15:14

IKEA dnes otvorila IKEA Pop-up v Košiciach

IKEA priniesla na Slovensko nový formát. V košickom Auparku dnes otvorila nový IKEA Pop-up Košice, kde svojim zákazníkom pomôže s online nákupom a poradí s plánovaním kompletného bytového zariadenia a obchodných priestorov.

Služby plánovania interiéru so zamestnancami IKEA sú dostupné pre všetkých a nie sú spoplatnené, s výnimkou služby Plánovanie kuchýň, na ktorú sa zákazník môže objednať už od 15.1.2020 na stránke www.IKEA.sk/Kosice a ktorá bude spoplatnená sumou 35 eur. Táto suma však bude zákazníkovi odpočítaná od sumy kuchyne pri jej zakúpení, rovnako ako to býva aj pri plánovaní kuchyne priamo v obchodnom dome IKEA Bratislava. Ak zákazníci budú chcieť plánovať iné riešenia  do domácnosti či obchodných priestorov, prípadne budú potrebovať poradenstvo v rámci nákupu online, môžu prísť do IKEA Pop-up Košice kedykoľvek počas dňa.

Pri nákupe sa zákazník môže rozhodnúť, či využije službu Klikni a vyzdvihni v Košiciach alebo si zakúpený tovar nechá doviezť až domov. Za vyzdvihnutie tovaru na výdajnom mieste v Košiciach zaplatí zákazník 15 eur. Cenu za dovoz priamo do domu či bytu zákazník môže nájsť priamo na stránke www.IKEA.sk v sekcii Dopravné služby.

Projekt je momentálne v testovacej fáze a bude vyhodnotený po 3 mesiacoch. IKEA Pop-up Košice sa bude nachádzať na prízemí obchodného domu Aupark Košice minimálne po dobu 6 mesiacov,“ dodáva Lucia Klečková, projekt líderka IKEA Pop-up Košice.

Kiosk má rozmer 5x3m a jeho dizajn sa nesie v znamení minimalistického škandinávskeho štýlu. Pre zákazníkov tu odteraz budú každý deň od 9:00 do 21:00 k dispozícii zamestnanci IKEA, ktorí im pomôžu s inšpiráciami a jednotlivými návrhmi, alebo aj s nákupom sortimentu a služieb online.

Pre prvých 50 zákazníkov, ktorí využijú službu plánovania v IKEA Pop-up Košice, si IKEA pripravila darček – doručenie objednávky na výdajné miesto v Košiciach zadarmo.