Hraj Tvoju ženskú rolu!

01.03.2022 11:12
Veľa sa už dosiahlo – niet pochýb! Úloha žien v našej spoločnosti sa veľmi zmenila – k lepšiemu! Môžeme byť na to hrdí. A predsa – ženy ešte zďaleka nemajú rovnaké práva a rovnaké uznanie vo všetkých oblastiach. O to dôležitejšie je na Medzinárodný deň žien znovu sa pozrieť na to, ako chceme formovať svet žien nad rámec starých vzorov. Snívajme, cíťme sa dobre, stojme si za svojím – je to dôležité a je to “naša záležitosť”!
 
   
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ži svoj sen!
Betty Barclay Dream Away 
 
Sila snov - nikdy by sa nemala podceniť. Keď začneme počúvať náš vnútorný hlas, vieme uskutočniť mimoriadne veľa. A to nás robí smelých, oslobodených a dáva nám to krídla. Betty Barclay Dream Away je vôňa, ktorá je práve taká vzdušná a hravá ako naše túžby. Kvetinovo-ľahká kompozícia nám lichotí ako ten nepomilný pocit šťastia, keď sa necháme našimi prianiami strhnúť a žiť život naplno. S hodvábno-pudrovými ovocnými nuansami, so vzdušnou kyticou a zmyselným fondom nás inšpiruje Dream Away ku hravo-ženským náletom. 


 
Betty Barclay Dream Away, EdT, 20 ml, UVP € 22,50  
    
    
    
Proste Ty!
s.Oliver Follow Your Soul WOMAN 
 
Vnímať sa, dôverovať si, stáť si za svojím– to je intuícia a sebavedomie. Tí, ktorí si uvedomujú svoju osobnosť, rešpektujú svoje potreby a premieňajú svoje sny na skutočnosť – budú akceptovaní sebou samými aj ostatnými. Sotva niečo zapôsobí viac ako autentickosť a prirodzené sebavedomie. S.Oliver Follow Your Soul WOMAN vyjadruje vieru v nezávislosť a individuálnu silu duše. Vôňa, ako vnútorný hlas, ktorý vyjadruje našu dušu - pôvabná, elegantná a oduševnená. Ženská kompozícia vyžaruje svieži a očarujúci začiatok, predtým ako jemne a kvetinovo rozkvitne a nakoniec doznie oduševneným, drevitým tónom. Čistá zmyselnosť – úplne v našom rytme.
 
 
 
s.Oliver Follow Your Soul WOMAN EdT, 30 ml, UVP € 19,95  
    
    
    
Ligotajte sa! 
Betty Barclay Brilliant Woman N°1 / N°2 / N°3 
 
Existujú momenty, keď musí byť všetko dokonalé. Teraz je to Vaše vystúpenie – štýlovo a bez výhovorky. Takto sa cítime dobre. Nezáleží na tom, či to je veľkolepá udalosť alebo slávnostný večer – chceme sa proste ukázať v tom najlepšom. Betty Barclay Brilliant Woman je ideálny partner na trblietavé večery. Táto špeciálna trilógia vôní vyžaruje svojimi zmyselnými akordami čistú ženskosť a zahaľuje svoju nositeľku do nádychu slávnostnej extravagancie. Perfektný doplnok pre očarujúce príležitosti a očarujúco ženský výstup!
  
Brilliant Woman No°1
Ein duftender Auftritt, der prickelt wie ein Glas Champagner.
 
Brilliant Woman No°2
Ein glamouröser Duft, noch verlockender als das Cocktailkleid.
 
Brilliant Woman No°3
Eine glanzvolle Darbietung, mit duftender Weiblichkeit als Accessoire.
 
 
Eau de Parfum, ​30ml, UVP € 27,00
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Všetky vône sú k dispozícii v predajniach dm-drogerie markt.