Emanuel Ungaro kolekcia vôní Fruit d’Amour

22.05.2015 20:41

Emanuel Ungaro kolekcia vôní Fruit d’Amour

V mýtoch a legendách nesie jablko symbolický význam ovocia lásky. Z ikonického ovocia vychádza aj inšpirácia nového diela Emanuel Ungaro: kolekcia vôní Fruit d’Amour. Trojica neodolateľných dámskych vôní vydáva energiu romantiky aj irónie.

Fruit d´Amour Gold

Vôňa pre oslnivú príťažlivú ženu, ktorá pre seba vždy vyhľadáva dotyk vzácnosti

Svieži bergamot obohacujú výrazné čierne ríbezle dodávajúce úvodným tónom vône zvláštne čaro. Srdce odhaľuje neodolateľný buket krémových kvetov pomarančovníka, sofistikovaných fialiek a zvodného kosatca. Základ je lákavým objatím vanilky spečateným vášňou pačuli.

Fruit d´Amour Pink

Vôňa pre modernú princeznú, romantickú, vášnivú, a pritom veselú a nezbednú

Radostná zmes tónov yuzu a jablka je spočiatku ozvláštnená veselým dotykom černicovej želatíny. Srdce je romantickou explóziou lupienkov ruží obklopených púčikmi pivónie, ktorá formuje vášnivú ženskosť vône. Základ je zmesou krémového santalu a cédra, dotvorenou jemným pižmom pre nezabudnuteľnú stopu vône.

Fruit d´Amour Green

Pre bezprostrednú ženu s neodolateľnou iskrou a životným elánom

Veselé tóny pomaranča a mandarínky sa stretávajú s tónmi zeleného jablka. V srdci rozkvitá jazmín na nežnom podklade z bielej broskyne, za ktorým nasleduje vláčny a prchavý závoj bieleho pižma, ktorý vôňu harmonicky uzatvára.