Drobnosti, ktorými vyčaríte úsmev na tvári každému dieťaťu (nielen) na MDD

25.05.2020 10:05

Máte doma malého futbalistu, komiksového hrdinu, objaviteľa vesmíru či milovníka psíkov? Alebo ste rodičmi malej princeznej, ktorá miluje jednorožce, robí diery do syra, pochutnáva si na avokádovej nátierke, a hráva sa vo vani s kačičkami? Pre každého máme niečo. Dedoles na našich najmenších myslí neustále, a preto ponúka sortiment, ktorý vyčarí úsmev na tvári všetkým malým i väčším deťom. Skúste ich na Deň detí potešiť veselými ponožkami. Deti sú tí prví, ktorí ocenia, že je každá iná.

Aby rodičom nebolo ľúto, máme pre nich dobrú správu. Väčšinu našich detských produktov nájdete aj vo verzii pre dospelých, takže svoju radosť môžete zdieľať s detičkami dvojnásobne. Rovnaké ponožky si môže zaobstarať celá rodina. A keďže ide leto, do ponuky pribudli aj kratšie členkové.

Tak či onak, pre deti je najväčším darom pozornosť a láska rodiča, preto nezabúdajme na to najdôležitejšie. Hmotný darček je už len takým milým doplnením.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prvý jún sa už tradične spája s Medzinárodným dňom detí, na ktorý sa tešia všetky ratolesti. Pôvod tohto výnimočného dňa siaha až do 20-tych rokov minulého storočia. Vznikol totiž pravdepodobne už v roku 1925, kedy sa vo švajčiarskej Ženeve konala takzvaná Svetová konferencia pre blaho detí. U nás sa však oslavuje až od roku 1950. Tento rok je teda Deň detí  o to výnimočnejší, že ho u nás oslavujeme už presne 70 rokov.

 

Prajeme vám krásne MDD z Dedolesa!

 

www.dedoles.sk
www.instagram.com/dedoles/
https://www.facebook.com/Dedoles/

Fotogaléria: Detské ponožky k MDD z Dedolesa

Záznamy: 1 - 4 zo 15
1 | 2 | 3 | 4 >>