Dr. Oetker udáva jesenné trendy.

16.11.2019 09:23

Kakaový šat pre Vaše torty! 

Prekvapte svojich najbližších trendy a luxusným vzhľadom vašej sladkej dobroty! Novinka od Dr. Oetker prináša nový impulz pre trh s dekoráciami na pečenie a ponúka praktické riešenie pre obľúbené tmavé torty. Popustite uzdu svojej fantázii a vyčarujte krásnu kakaovú tortu jednoducho a zábavne!

Fondán, ale kakaový!

 

Zafarbiť biely fondán kakaom nie je jednoduchá úloha. Pre tých, ktorí chcú prekvapiť svojich najbližších originálnym spôsobom a hľadajú niečo naozaj výnimočné, je tu NOVINKA Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker - poťahovacia a modelovacia cukrová hmota, ktorá je na to ako stvorená. Je ideálna pri  poťahovaní tort, cupcakes, rolád, vianočného pečiva či modelovaní drobných ozdôb, napríklad obľúbených figúrok alebo ruží. Pýši sa  hlbokou čokoládovou farbou a príjemnou kakaovou vôňou, ktorá  dokonalé očarí vaše zmysly. Určite oceníte aj jej mimoriadnu tvárnosť, ktorá zaručuje jednoduchú a rýchlu prácu s dokonalým výsledkom v podobe zamatovo hladkého vzhľadu. Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker je bez palmového oleja a je pripravený na okamžité použitie – stačí len podsypať práškovým cukrom a vyvaľkať hmotu do požadovaného tvaru. Jedno 200 g balenie fondánu Dr. Oetker vystačí na potiahnutie torty s priemerom 26 cm.

 

Odporúčaná maloobchodná cena Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker 200 g: 2,59 – 2,79€

 

Zdobenie nás baví!

 

Z najnovších prieskumov o pečení vyplýva, že ľudia idú s trendami. Nové recepty pri pečení skúsi až 8 z 10 opýtaných Sloveniek*. Slovenky kreatívnym spôsobom inovujú tradičné recepty a smelo sa púšťajú do prípravy originálneho zdobenia dezertov. Nechajte sa inšpirovať aj vy a dodajte ešte väčší šmrnc vašim tortám! Novinka, Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker, je ideálny vo farebnej kombinácii s Fondánom bielym Dr. Oetker a doplnený o niektoré zo zdobení

Dr. Oetker  -  Zdobenie 4 druhy Zlaté/Strieborné Dr. Oetker či Zdobenie 4 druhy biele Dr. Oetker. Hviezdičky, perličky či snehové vločky budú sladkou bodkou za vašim výtvorom. Odteraz sa vaše torty a múčniky stanú dokonalým chuťovým a vizuálnym zážitkom, ktorý vám zostane ešte dlho v pamäti.

 

* Zdroj: reprezentatívny spotrebiteľský výskum 2019