Doprajte si zlaté Vianoce so Somatom GOLD

07.11.2016 10:18

Vianočné pečenie, vyváranie, početné rodinné návštevy a s tým spojené hordy použitého riadu – aj také sú najkrajšie sviatky v roku očami gazdinky. Tento rok preto prichádza opäť na pomoc limitovaná edícia prémiového radu tabliet do umývačky Somat GOLD, s ktorou bude umývanie riadu hračka. Uľahčite si už tak náročné chvíle v kuchyni a užívajte si sviatočnú pohodu v kruhu najbližších.

Zabudnite na zdĺhavé umývanie riadu s polovičným účinkom alebo, nebodaj,  opakované umývanie. 

Spoľahnite sa na prémiový rad tabliet do umývačky Somat GOLD. Elegantný zlatý obal v sebe skrýva hneď 12 najmodernejších funkcií pre účinné umývanie a ochranu riadu i samotnej umývačky.  Počas umývania sa aktivuje napríklad ochrana pred trvalým zakalením skla, funkcia pre lesk nerezového riadu alebo príboru, ale aj funkcia oplachovača, či funkcie soli, ktoré štandardné čističe v sebe nemajú. V čase nadmerného vianočného varenia a pečenia každá gazdinka mimoriadne uvíta i funkciu rýchleho schnutia a funkciu predmáčania, ktorá pomáha odstraňovať 

pripáleniny a zaschnuté zbytky jedla bez inak nutného predmývania riadu.

Navyše, Somat GOLD limitovaná edícia je úplne bezfosfátová, obohatená o kyselinu 

citrónovú a v boji proti pripáleninám ešte účinnejšia.

Na predajniach je limitovaná edícia k dispozícii od Októbra 2016 za OMC 13,99€ (40 ks v balení) a 17,99€ (60ks v balení). 

 

 

Fotogaléria: Doprajte si zlaté Vianoce so Somatom GOLD