Domácnosť s vôňou čistoty

16.12.2016 10:43

Čím viac členov rodiny okupuje domácnosť, tým viac neporiadku sa nám ale hromadí. Spoľahnite sa na čistiace a pracie prostriedky, s ktorými bude vaša domácnosť perfektne čistá a vôňavá.

BRPA SVR OD DUO

Bref Power Aktiv Odor Stop účinne bojuje proti pachom a znižuje ich intenzitu. Jedinečná technológia Odor Stop aktivuje častice pri každom spláchnutí, ktoré okamžite znížia intenzitu zápachu.

 

Zabudnite na zdĺhavé umývanie riadu s polovičným účinkom. Spoľahnite sa na prémiový rad tabliet do umývačky Somat GOLD. Elegantný zlatý obal v sebe skrýva hneď 12 najmodernejších funkcií pre účinné umývanie a ochranu riadu i samotnej umývačky.  Navyše sú úplne bezfosfátov, obohatené o kyselinu citrónovú a v boji proti pripáleninám ešte účinnejšia.

Obdarovať cez sviatky si určite zaslúži aj váš šatník. Doprajte mu preto dokonalú starostlivosť s Persilom ColdZyme, ktorý si účinne poradí so škvrnami a dodá oblečeniu žiarivú belosť, a to už pri 20 stupňoch – čo umožňuje byť viac ekologický a ekonomický. Chránite tak samotné tkaniny obľúbených modelov a šetríte zároveň i energie. Teraz v limitovanej edícii s červenou stuhou.

Vylepšená receptúra aviváží Silan obsahuje novú generáciu parfumovaných kapsúl. Vaše oblečenie bude aj po neuveriteľných 10 týždňoch voňať stále rovnako sviežo ako ihneď po opraní. Okrem toho obsahuje aj novú generáciu zjemňujúcich prísad, ktoré zaručia, že vaše obľúbené oblečenie bude jemné a hebké na dotyk. Navyše nové zloženie prináša o 20% vyššiu koncentráciu, 1 l balenie aviváže vám totiž vydrží až 40 praní. Vylepšenú receptúru nájdete v kolekcii Silan Classic a Silan Aromatherapy.