Dokonalý strih plaviek pre vašu postavu?

17.07.2023 13:15

Objavte širokú ponuku plaviek od F&F!

Horúci piesok, závan mora a nekonečné západy slnka. Áno, tohtoročná dovolenková sezóna je v plnom prúde! Osviežte svoj šatník novými plavkami z dielne F&F. Stavte na jedinečnosť a zažiarte!

Aktuálna kolekcia plaviek F&F hrá farbami, originálnymi vzormi a sofistikovanými strihmi. Nebojte sa experimentovať. Práve leto je to pravé obdobie na skúšanie nových farieb, strihov a vzorov. Dvojdielne modely ponúkajú žiarivé kombinácie, vďaka ktorým určite vyniknete na pláži. Tak ako po minulé roky, aj túto sezónu sú trendy obľúbené jednodielne modely. Tie sú však odvážnejšie než kedykoľvek predtým vďaka svojmu rafinovanému strihu. Siahnuť môžete po jednofarebnej klasike alebo po odvážnejšom vzorovanom prevedení. Dokonalý plážový outfit podčiarknite kombináciou s ľahučkou tunikou, žabkami a slnečnými okuliarmi. Titul plážovej bohyne je tak pevne vo vašich rukách.

Viacero štýlov, viac zábavy, viac sebavyjadrenia

Dovolenka je časom, kedy si ženy môžu dopriať slobodu vo výbere plaviek. Prečo sa ale obmedzovať len na jediný kúsok, keď si môžete vziať viacero plaviek a vytvoriť si vlastnú kolekciu štýlov. Navyše, možnosť prezliekať sa a meniť plavky, keď sú mokré, prináša nielen praktický a zdravotný benefit, ale aj priestor na kreativitu a sebavyjadrenie. Každý deň si tak na dovolenke môžete vytvoriť nový outfit so zábleskom farieb, vzorov a strihov. 

Možnosti sú neobmedzené, či už si vyberiete elegantný jednodielny kúsok na relaxáciu pri bazéne, žiarivé dvojdielne plavky pre plážové hry alebo trendy tankini pre výlety na vodné športy. Takže neváhajte a doprajte si na dovolenke radosť, zoberte si viac plaviek, aby ste si mohli prispôsobiť outfit svojej nálade a vytvárať vlastný plážový štýl.

Ako vybrať dokonalý strih plaviek?

Pri výbere strihu plaviek je dôležité zohľadniť vašu typológiu postavy, aby ste na pláži či pri bazéne vynikli, a hlavne aby ste sa cítili dobre a pohodlne. Pre ženy s hruškovitou postavou, ktoré majú širšie boky a užšiu hornú časť tela, sú ideálne plavky s výrazným vzorom alebo detailmi na hornom diely, ktoré priťahujú pozornosť na dekolt. Pre ženy s opačným tvarom postavy, teda s vrchnou časťou tela širšou a užším pasom a bokmi, sú vhodné plavky s tmavšími farbami a jednoduchými strihmi na vrchnom diely, aby sa vyrovnala proporcia. Pre ženy s väčším bruškom, ktoré ho chcú decentne skryť, sú skvelou voľbou jednodielne plavky s rafinovanými strihmi a zdobením, ktoré zakryjú a vytvarujú problematickú oblasť. Pre ženy s menším poprsím, môže byť vhodné zvoliť plavky s push-up efektom alebo s volánikmi, aby vizuálne zväčšili hornú časť tela. Nezáleží na tom, aký typ postavy máte, dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne a sebavedomo v každom kúsku plaviek, ktorý si vyberiete.

Nezostáva tak už nič iné, len si vychutnať príjemné letné chvíle s osviežujúcim drinkom v ruke. Pred odletom na dovolenku však určite navštívte facebookový profil módnej značky F&F alebo webovú stránku www.tesco.sk/ff/, kde na vás čakajú najhorúcejšie módne inšpirácie a informácie o aktuálne prebiehajúcich skvelých zľavách.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogaléria: Dokonalý strih plaviek pre vašu postavu?

Záznamy: 1 - 3 zo 6
1 | 2 >>