Dara Rolins, Tatiana Žideková a Nikol Švantnerová zladili outfity so svojimi telefónmi

06.04.2018 08:44

Speváčka, modelka a hviezda Instagramu spojili svoje tváre s novým radom špičkových smartfónov, ktoré boli koncom marca celosvetovo predstavené v Paríži.

Medzi známe tváre, ktoré sú so svojimi fanúšikmi v neustálom virtuálnom kontakte, patrí aj speváčka Dara Rolins, česká Miss Nikol Švantnerová či slovenská influencerka Tatiana Žideková. Všetky tri dámy dobre vedia, že základom úspechu na sociálnych platformách sú atraktívne fotky a spoliehajú sa na kvalitný fotoaparát v telefóne.

Nové tváre značky Huawei zachytila ​​známa slovenská fotografka Petra Ficová v outfitoch, ktoré perfektne - nielen farebne, ale aj štýlom a celkovou atmosférou - ladili s ich telefónmi. Ako to dopadlo?

Vždy zladená Dara Rolins siahla po štýlovej novinke v odtieni Twilight

Speváčka Dara Rolins, ktorá je doma v Česku i na Slovensku, spojila svoju tvár s novým prémiovým smartfónom Huawei P20 Pro. Jeho hlavnými lákadlami sú unikátny trojitý fotoaparát a vyspelé funkcie, ktoré pri fotení využívajú umelú inteligenciu.

Dara prispôsobila oblečenie úplne novému odtieňu Twilight, ktorý tvorí niekoľko optických vrstiev pod zadným krytom prístroja. Keď na jeho povrch dopadá svetlo, dochádza k postupnej zmene odtieňa telefónu - pôvodne výrazne modro-fialová farba dosahuje pôsobivý efekt, ktorý pripomína súmrak. Speváčka si obliekla skrátený top v odtieňoch fialovej a ružovej a doplnila ho ležérnymi nohavicami s metalickým efektom.

Instagram Dary Rolins: https://www.instagram.com/dararolins_vermi/

 

Temne modrá elegancia podľa Nikol Švantnerovej

Modelka a niekdajšia Česká Miss Nikol Švantnerová si potrpí na eleganciu. Preto si vybrala model Huawei P20 v modrej farbe, aj keď priznala, že rozhodnúť sa medzi temne modrou a jemným svetloružovým prevedením bolo naozaj ťažké. Tento smartfón taktiež disponuje fotoaparátom, ktorý vznikol v spolupráci s kultovou fotografickou značkou Leica. V tomto prípade ide o duálny fotoaparát s dvojicou snímačov - 12 Mpx farebným a 20 MPx čiernobielym.

Telefón vďaka nemu výrazne lepšie fotí pri zhoršených svetelných podmienkach. Okrem toho sa môže pochváliť špičkovým 24 MPx selfie fotoaparátom s 3D osvetlením a funkciou vylepšenia vzhľadu pomocou umelej inteligencie.

Výsledkom sú selfies s jemne, ale napriek tomu realisticky upraveným vzhľadom, ktoré uvíta každý fanúšik sociálnych sietí. Nikol modrý telefón doplnila topom v podobnom tóne, zatiaľ čo k čiernej večernej toalete zvolila romantickejší ružový model.

Instagram Nikol Švantnerovej: https://www.instagram.com/nikolsvantnerova_official/

 

Tatiana Žideková a telefón pre aktívny život

Tatiana Žideková, ktorá je fanúšičkou fitness a pohybu všeobecne, patrí medzi najznámejšie tváre slovenských sociálnych sietí. Vybrala si Huawei P20 lite, ktorý má ambíciu stať sa lídrom strednej triedy inteligentných telefónov.

Smartfón poteší predovšetkým vďaka kvalitnému hlavnému duálnemu fotoaparátu a 16 MPx selfie fotoaparátu s novou technológiou Light Fusion selfie pre perfektné fotky ako zo štúdia.

Novinka tiež vie vďaka pokročilému fotoaparátu zbierať svetlo z rôznych zdrojov tak, aby bola výsledná fotka čo najjasnejšia.

Na fotenie si Tatiana vybrala model vo svetlo ružovej farbe, ktorý nakombinovala hneď k dvom rôznym outfitom - najskôr s ležérnou kombináciou džínsov a predĺženého púdrovo ružového blejzra. Následne ho doplnila k svojmu obľúbenému pohodlnému spojeniu tenisiek, legín a voľného topu.

Instagram Tatiany Židekovej: https://www.instagram.com/tatianazidekova/

 

Herečka Gal Gadot a topmodelka Helena Christensen pre Huawei

Výrobca smartfónov spojil parížske predstavenie noviniek tiež s uvedením novej ikony značky. Stala sa ňou izraelská herečka a filmová Wonder Woman Gal Gadot. Prečo práve ona?

Huawei dlhodobo vytvára produkty, ktoré kombinujú funkčnosť a prepracovaný dizajn. Vďaka tomu sa môžu stať praktickým, ale zároveň štýlovým každodenným asistentom. A presne takého pomocníka dokáže oceniť filmová hviezda a matka dvoch detí Gal Gadot.

"Technológie sú neodmysliteľnou súčasťou môjho každodenného života. Smartfón využívam počas pracovných ciest i chvíľ s rodinou, aby som čo najvernejšie zaznamenala momenty, na ktoré nechcem zabudnúť," opisuje Gal svoj vzťah k šikovnej technike.

"Oceňujem tiež, keď sa na inteligentný telefón môžem spoľahnúť a môžem si byť istá, že ma len tak nesklame. Preto vítam dlhú výdrž batérie aj rýchle nabíjanie," dodáva herečka.

Nové video Huawei s Gal Gadot (Huawei P20 Pro #seemore) si môžete pozrieť na YouTube na tomto odkaze.

 

Značka Huawei zároveň predstavila výsledok exkluzívnej spolupráce s dánskou supermodelkou a fotografkou Helenou Christensen. Tá s pomocou špičkového smartfónu Huawei P20 Pro vytvorila sériu portrétov, ktorú nazvala "See More". Fotografie zachytávajú trojicu mladých inšpiratívnych žien, ktoré sú úspešné v troch odlišných profesiách - jedna navrhuje šperky, druhá sa živí ako pilotka a vášňou tretej je baletné umenie.

 

 

 

 

Fotogaléria: Dara Rolins, Tatiana Žideková a Nikol Švantnerová zladili outfity so svojimi telefónmi