Číslo 1 pre vaše vlasy

24.11.2015 14:45

Nové penové farby Perfect Mousse – číslo 1 pre vaše vlasy

Vyhnite sa náročnému a únavnému nanášaniu farby s novými penovými farbami Perfect Mousse. 100% intenzita farby[1], dlhotrvajúci lesk, perfektné prekrytie šedín a bohatá pena, ktorá nesteká – s Perfect Mousse farbenie vlasov nikdy nebolo jednoduchšie!

 

Nanášanie farby na vlasy, ktoré je rovnako jednoduché ako nanášanie šampónu? S penovými farbami Perfect Mousse sa vaše želanie premení na skutočnosť. Vďaka pohodlnému aplikátoru sa bohatá nestekajúca pena ľahko dávkuje a aplikuje na vlasy. Nanášanie je obzvlášť jemné a šetrné vďaka príjemnej a jemnej vôni peny bez amoniaku. Výsledkom je o 30% intenzívnejší[2] a dlhotrvajúci lesk.

 

Rýchlo a pohodlne

Zmiešajte emulziu s farebným gélom a otočte fľaštičku hore dnom len jedenkrát, aby sa jednotlivé zložky premiešali. Pumpujte jemnú penu priamo do ruky. Nechajte pôsobiť na vlasoch 30- 45 minút[3]. Po zafarbení aplikujte bohatú vlasovú masku s arganovým olejom pre intenzívny, žiarivý lesk a hĺbkové ošetrenie.

 

Tajomstvo skvelého výsledku tkvie v pene, ktorá drží po napumpovaní pevný tvar, ale zároveň je rýchlo roztierateľná. Farba tak ľahko prenikne do vlasov. Niet divu, že Perfect Mousse sú voľbou číslo 1 v penových farbách.

 

Čokoládová jeseň

S prichádzajúcim jesenným obdobím častokrát potrebujeme zmenu. Skúste to s novým odtieňom Perfect Mousse Čokoládový fondán. 100% intenzívny čokoládový odtieň rozžiari farbu pleti a zvýrazní prirodzenú krásu. Nádherný a dlhotrvácny lesk farby vynikne práve vtedy, keď sa do vlasov zapletú teplé jesenné slnečné lúče.  

 

 

 

 

 

 


[1] V porovnaní s inými farbami bez amoniaku

[2] V porovnaní s neošetrenými vlasmi.

[3] V závislosti od zvoleného odtieňa.