Bohaté vianočné chute od HEINEKEN Slovensko

05.11.2020 22:06

Obdobie najkrajších sviatkov v roku sa nezadržateľne blíži a opäť si budeme klásť tradičnú otázku: čím pohostiť a potešiť príbuzných na slávnostnom stole a pod vianočným stromčekom? Aj tento rok prináša odpoveď spoločnosť HEINEKEN Slovensko, ktorá predstavuje bohatú sviatočnú ponuku obľúbených značiek. 

Vianoce sú obdobím, keď chceme sebe aj svojím najbližším dopriať niečo výnimočné. Nielen originálny darček pod stromčekom, ale aj výnimočné chute za sviatočným  stolom,  plným vianočných dobrôt. Spoločnosť HEINEKEN Slovensko preto pre všetkých milovníkov piva aj tento rok pripravila limitované vianočné edície a praktické množstevné multipack balenia. Pre tých, ktorí uprednostňujú nápoje bez alkoholu, nechýba široká ponuka obľúbených radlerov 0,0%.

Vianočný Zlatý Bažant ´73

Svetlý dvanásťstupňový ležiak je aj tento rok dostupný v originálnych vianočných baleniach. Dve špeciálne limitované edície potešia nielen obľúbenou chuťou piva, ale aj štýlovým dizajnom:

Zimná zberateľská edícia

Po úspešnom vlaňajšom limitovanom dizajne prichádza aj tentoraz značka Zlatý Bažant ´73 s novou zberateľskou edíciou plechovky. Už na prvý pohľad upúta originálnym retro dizajnom a všetkých „pivárov“ poteší aj svojím obsahom. Zlatý Bažant ´73 je výnimočný dlhým až 6-týždňovým varením,  vyššou horkosťou a príjemnou chmeľovou vôňou. Maloobchodná odporúčaná cena 500 ml plechovky je 1,04 Eur.

Spoločenské balenie 

Špeciálne vianočné balenie obsahuje dvanásť plechoviek piva Zlatý Bažant ´73 a spoločenskú hru na obale. Praktické balenie s pohodlným držaním je vhodné aj ako darček pre každého fanúšika tohto retro ležiaka, ktorý si navyše môže spríjemniť zimné večery aj obľúbeným pexesom. Odporúčaná akciová cena balenia je 8,99 Eur.

 

Kráľovská zima so značkou Krušovice

Kráľovské pivo si rovnako tak pripravilo pre svojich zákazníkov vianočnú edíciu. Krušovice 12%, svetlý ležiak, ktorý sa vyznačuje výraznou horkosťou a sýtou zlatou farbou, je teraz dostupný v špeciálnom limitovanom balení. Multipack kráľovský výber je praktickým balením pre ľudí, ktorí uprednostňujú väčšie zásobovacie nákupy, keďže obsahuje až dvanásť plechoviek obľúbenej „dvanástky“. Maloobchodná odporúčaná cena multipacku je 9,50 Eur.

Ovocná chuť pri vianočnom stole so Zlatý Bažant Radler 0,0%

Portfólio radlerov 0,0% sa tento rok rozšírilo o tri „light“ novinky s príchuťami Mandarínka & Jazmín, Mirabelka & Estragón a Tmavý citrón. Rovnako ako ostatné radlery z rodiny radlerov s prívlastkom „light“ aj tieto majú znížený obsah cukru, plnú chuť a 100% prírodné zloženie. Dopriať si ich môžeme skutočne kedykoľvek, lebo neobsahujú ani kvapku alkoholu. Maloobchodná odporúčaná cena za 500 ml plechovku je 0,96 Eur.  

Sviatočná pohoda v spoločnosti cideru

Novinky populárneho cideru Strongbow sú príjemným spestrením pre chuťové poháriky. Osviežujúci Citrus Edge prekvapí kyslastou chuťou citrusov. Strongbow Cucumber & Mint je vyrobený zo šťavnatých zelených jabĺk, doplnený o kombináciu chutí uhorky a aromatickej mäty. Tento alkoholický nápoj najlepšie chutí vychladený alebo s pridaním pár kociek ľadu. Obe novinky sú dostupné v plechovkách 440 ml za maloobchodnú odporúčanú cenu 0,90 Eur.

 

Užite si výnimočné chvíle pohody a oddychu s najbližšími spolu s obľúbeným pivom, radlerom či ciderom. Naladia chuťové poháriky a spestria chvíle v spoločnosti sviatočného jedla.