Ako na rýchle, ale nekompromisné umytie podlahy?

28.03.2019 13:43

Mnohí ľudia si myslia, že upratať rýchlo a zároveň poriadne nie je možné. Omyl! Stačí si zadovážiť spoľahlivého pomocníka pre efektívne upratovanie. Predstavujeme vám preto inovovaný mop Ultramax od značky Vileda! S týmto špecialistom na upratovanie budú vaše podlahy čisté „raz-dva“. Nielenže prácu ešte viac urýchli, ale pri jeho použití sa vyhnete aj ohýbaniu chrbta a máčaniu rúk v špinavej vode.

Mop Vileda Ultramax prešiel niekoľkými vylepšeniami. Jednou zo zásadných zmien je vylepšený žmýkací kôš, vďaka ktorému je vsunutie mopu do žmýkacej časti ešte jednoduchšie. Ocenia ho predovšetkým vaše ruky, ktoré zostanú po celú dobu upratovania suché a čisté. Kôš je navyše inovovaný o novú technológiu žmýkania power press. Pokrokový unikátny systém lamiel znižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyžmýkať mop maximálne efektívne. Ultramax je pritom vhodný na všetky typy tvrdých povrchov a môžete ho použiť aj na citlivé parkety.

Zásadnej inovácie sa dočkala aj samotná hlavica mopu, ktorá je tvorená z dvoch druhov vláken. Mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy, zatiaľ čo abrazívna časť efektívne odstráni zaschnuté a odolné nečistoty. Textilná hlavica potom ľahko absorbuje vodu a zanechá po sebe suchý a ošetrený povrch. Čistiaci návlek pritom možno jednoducho vyprať v práčke a opakovane použiť. Podstatnou výhodou tohto mopu je aj dĺžka teleskopickej tyče, ktorú si môžete nastaviť podľa vlastnej výšky tak, aby sa vám s mopom pohodlne pracovalo. Už žiadne ohýbanie, trápenie sa s nasiaknutou handrou, žiadne bolesti chrbta a zmáčané ruky. S novým inovovaným mopom Ultramax od Viledy sa dočkáte vytúženého výsledku a s minimom námahy.

Odporúčaná cena set boxu Ultramax s mopom a so žmýkacím košom: od 28,09 eur.

Viac informácií nájdete na https://shop.vileda.sk/.