4 kroky ako nájsť tie správne džínsy

22.09.2017 08:35

Vybavte svoj jesenný šatník nesmrteľným kúskom, inšpirujúc sa slovami svetoznámeho návrhára Karla Lagerfelda: „Nikdy nepodceňujte silu jednoduchého trička, džínsov a bundy“.  Široký výber strihov, veľkostí a odtieňov džínsov ponúka túto jeseň známa britská značka F&F. Inšpirujte sa spolu s ňou a nájdite tie správne pre vás, ktoré zvýraznia vaše krivky a postavu. Podčiarknete svoju ženskosť, stačia štyri jednoduché pravidlá.

Rozhoduje postava

Každej postave lichotí iný strih saka, iné farby svetrov či doplnkov. Tak je to aj v prípade džínsov. Vo všeobecnosti platí, že pre štíhle a vysoké typy žien sú vhodné nohavice s vyšším pásom. Ak máte, naopak, plnšie tvary, potom siahnite po džínsoch s rozšírenou spodnou časťou.  Pre dámy s vyšportovanou postavou sú ideálne tzv. boyfriend džínsy. Nahliadnite do ponuky F&F a vyberte si tie svoje.

Klasika nesmie chýbať

Jednoduché džínsy rovného strihu, k tomu klasická biela blúzka a lodičky na vysokom podpätku. Klasika, ktorou nič nepokazíte. S takýmto outfitom pokojne môžete vyraziť do práce aj do kina. To isté platí aj o športovej verzii - džínsy, sveter, tenisky a ideálny outfit na voľný čas je na svete. 


Pozor na správnu veľkosť

Džínsy by nikdy nemali byť príliš úzke, ale ani príliš voľné. Tento kus oblečenia má vždy tendenciu sa roztiahnuť a nosením sa prispôsobiť postave. Preto je potrebné precízne skúšať a v rámci možnosti sa v nich už v skúšobnej kabínke hýbať. Pozor však na pás. Ak je príliš tesný, na postave môže nepekne zvýrazniť nedokonalosti. 

Návrat do 70. rokov

S  F&F kolekciou sa túto sezónu vrátite do 70. rokov, kedy leteli zvonové nohavice. Ich výhodou je, že dokážu opticky zoštíhliť a predĺžiť nohy. Odporúčame ich nosiť s topánkami na vysokom podpätku.   

 

 

Fotogaléria: 4 kroky ako nájsť tie správne džínsy

Záznamy: 1 - 4 zo 4