Novinka Dove Regenerate Nourishment s výťažkom z červených rias oživí poškodené vlasy

27.11.2015 14:49

Dove uvádza úplne nový ošetrujúci rad Regenerate Nourishment „ušitý na mieru“ ženám, ktoré svoje vlasy často zaťažujú farbením, žehlením či kulmovaním, ale napriek tomu ich chcú uchovať krásne vyživené a lesklé. Novinka Dove Regenerate Nourishment obsahuje výťažok z červených rias a Keratín Nutri Complex, regeneruje vlasy do hĺbky a eliminuje známky ich poškodenia. Portfólio produktov obsahuje šampón, kondicionér, masku a veľmi účinné olejové sérum.

Vlasy toho musia vydržať naozaj veľa či už ide o farbenie, natáčanie, žehlenie, alebo množstvo stylingových prípravkov. Postupom času preto dochádza nielen k ich povrchovému opotrebovaniu, ale neblahé zmeny sa môžu prejaviť aj hlboko vo vnútri vlasového vlákna. Oslabenie, častá lámavosť či suchosť na dotyk sú len niektorými z možných dôsledkov takéhoto zaťaženia.

Dove Regenerate Nourishment obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, ktoré prispievajú k regenerácii vlasov a navracia im zdravý vzhľad aj v prípade výrazného poškodenia. Kľúčom k výnimočnosti nového radu je jeho inovatívne zloženie s vyživujúcimi výťažkami z červených rias a Keratin Nutri Complex. Vďaka jeho schopnosti vnútornej hĺbkovej obnovy získajú vlasy hladší, silnejší, lesklejší a zdravší vzhľad. Celej kolekcii navyše dominuje sofistikovaná vôňa zelených kvetín s nádychom šťavnatého citrusu a zeleného čaju, doplnená krémovým pižmom.

Produkty Dove Regenerate Nourishment našli inšpiráciu v prírode, konkrétne vo výnimočných vlastnostiach červených morských rias. Tie sa v priebehu miliónov rokov dokonale prispôsobili extrémnym podmienkam skalnatých pobreží oceánov so striedaním prílivu a odlivu, a získali neuveriteľnú odolnosť proti dehydratácii, výrazným výkyvom teplôt alebo zmenám slanosti vody. Riasy preto obsahujú zložky, ktoré dokážu udržiavať stálu vlhkosť, množstvo stopových prvkov, minerálnych látok a pýšia sa excelentnými regeneračnými účinkami. Rad Dove Regenerate Nourishment obohatený o výťažky z červenej riasy a Keratin Nutri Complex, pomáha dopĺňať živiny a naprávať vnútornú štruktúru poškodených vlasov.

Prehľad produktov:

Šampón napomáha odstraňovať známky poškodenia, dopĺňa vlasom živiny a posilňuje ich zvnútra. Aplikujte na vlhké vlasy, jemne premasírujte a opláchnite. Šampón možno používať denne.

 

 

 

 

 

Kondicionér vyživí vlasy do hĺbky, zanechá ich lesklé a pevné na prvý pohľad aj na dotyk. Naneste ho od stredu vlasov po končeky a opláchnite. Možno používať denne.

 

 

 

 

 

Maska vlasy hĺbkovo obnovuje a vyživuje. Dopĺňa potrebné látky a kompenzuje poškodenia vzniknuté nadmerným zaťažovaním. Naneste ju od stredu vlasov ku končekom a nechajte päť minút pôsobiť. Používajte raz týždenne, v prípade rozsiahlejšieho poškodenia aj častejšie.

 

 

 

Olejové sérum je vôbec prvým produktom svojho druhu v portfóliu značky Dove. Inovatívny prípravok spája výživné oleje a regeneračné vlastnosti pre dosiahnutie okamžitého lesku. Jeho pravidelné používanie zároveň vlasy posilňuje a zabraňuje ich štiepeniu. Stačí do končekov votrieť 3-4 pumpičky a vlasy upraviť ako obvykle.