Nové Jupí Koktejl sirupy: Prvé sirupy neodolateľne spájajúce chuť ovocia s najslávnejšími kokteilami sveta

16.06.2017 11:29

Brusnicový Cosmopolitan, Ananásová Piña Colada, Čerešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melónové mojito - Jupí uvádza na trh prvé sirupy s príchuťou inšpirovanou najznámejšími kokteilami sveta! Šesť unikátnych noviniek ponúka všetkým priaznivcom osviežujúcich nealkoholických nápojov jedinečný zážitok - do detailu vyladené spojenie chutí ovocia. Sirupy Jupí tento rok navyše oslávia svoje osemnáste narodeniny, darčekomk "1. dospelým narodeninám" Jupí dokazuje, že zďaleka nie je len značkou pre deti.

Nové Jupí Koktejl sirupy nadväzujú na úspech minuloročnej novinky Jupí Melónové mojito,v roku 2016 najpredávanejšej varianty z radu Jupí Superhustý. Ľahko a rýchlo pripravený nápojz Jupí Koktejl sirupov a vody či perlivej sódy vám spríjemní deň, nech už ste kdekoľvek - na výlete, doma či v práci a samozrejme si s nimi môžete spestriť aj svoju párty. Odporúčaný pomer riedenia je 1:10, ak chcete menej sladkú alebo naopak ešte intenzívnejší chuť, stačí len upraviť množstvo sirupu.

Jupí Koktejl sirupy Brusnicový Cosmopolitan, Ananásová Piña Colada, Čerešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melónové Mojito - to je letná radosť, zdieľanie, dobrá nálada, veľa zábavy pre všetky generácie... A navyše bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel!

Jupí Koktejl sirupy pritiahnu pozornosť nielen originálnou chuťou, ale aj novým atraktívnym obalom a hravou televíznou komunikáciou a FB kampaňou, ktorá ich bude sprevádzať. Reklama odráža podstatu kokteilov - teda spojenie chutí ovocia. A pretože každé správne spojenie končí svadbou, tak sa v televízii bude odohrávať pravá ovocná svadba. Tri rôzne spoty zachytávajú zábavnou formou typické svadobné situácie - svadobný obrad, hádzanie kvetov a robenie spoločnej svadobnej fotografie.

Televízne spoty vznikli pod režijným vedením Michala Žabku tradičnou metódou stop motiona vystupujú v nich postavičky vyrobené z reálneho ovocia.

Odporúčaná MOC Jupí Koktejl sirupov je 2,29 eur.

Jupí je dlhodobo najobľúbenejším sirupom na českom i slovenskom trhu a držiteľom ocenenia Najdôveryhodnejšia značka sirupov 2015. Sirupy Jupí sú dostupné v širokej škále tradičných aj exotických príchutí a portfólio sa pravidelne rozrastá o ďalšie žiadané novinky. Na výber je hneď niekoľko formátov - od 0,7l až po 3l a 10l kanistre - sirupy Jupí sú tak vhodné pre každú rodinu či párty, nech už je akokoľvek početná. Viac informácií na https://www.jupiland.com/ a Faceboku https://www.facebook.com/jupisirupy/?fref=ts.

Fotogaléria: Nové Jupí Koktejl sirupy: Prvé sirupy neodolateľne spájajúce chuť ovocia s najslávnejšími kokteilami sveta