Zarastená brada a fúzy sú už niekoľko rokov jedným zo zna- kov trendy a moderného muža. Vedia však páni, ako má vyzerať správna starostlivosť? Čo robiť, aby fúzy i brada každého muža nielen pekne vyzerali, ale zostali aj nepoškodené?

Dostaňte sa do formy! Budem pravidelne cvičiť! Aj vám svieti tento záväzok na zozname predsavzatí? Postavte sa tejto výzve a začnite rok aktívne. S najnovšou kolekciou F&F Active si nielenže športovanie užijete, zároveň budete vyzerať štýlovo a neminiete celú výplatu.

Silvester a kvalitný sekt k sebe neodmysliteľne patria. Ten tohto- ročný od spoločnosti Hubert je však niečím výnimočný. Dozrel pri tónoch hudby. V sídle spoločnosti zahralo skutočné hudobné kvarteto.

Čarovné kolekcie stoviek zna- čiek, charitatívna dražba i kúzel- né podujatia – módna destinácia Bratislavy sa opäť raz obliekla do vianočnej rozprávky a priná- ša bohatý program spojený s tichou aukciou vianočných ozdôb, ktoré „obliekli“ slovenskí módni dizajnéri. Uskutoční sa 14. decembra a vyvrcholí vystúpením speváčky Emmy Drobnej.

Aby ste si sviatočné chvíle vychutnali naplno, prinášame vám manuál, s ktorým sa zbavíte stresu a zhonu. 

6 tipov pre dokonalú vianočnú domácnosť...

Čo poteší na Vianoce elegantné, no zároveň praktické dámy? Darujte si na Vianoce  pohodlie i romantiku v podobe spodnej bielizne  – navyše takej, ktorá sadne naozaj každej.

K vianočnému menu určite patrí aj dobré víno. Tento rok vyskú- šajte mladé vína z kolekcie  Mladých vín ročníka 2017 Vitis PezinokNový ročník priniesol štyri  nové odrody.

Pilsner Urquell spoločne so sklárňou Moser vytvorili unikátne dizajnové fľaše,  inšpirované 175. výročím legendárneho plzenského ležiaka. Získať tieto umelecké artefakty bude možné len na dobročinnej online aukcii, ktorá bude prebiehať 13.  decembra 2017 na spravodajskom serveri iDNES.cz. Výťažok poputuje na konto Centra Paraple.

Aké by to boli sviatky bez chut- ných a voňavých dezertov. Urči- te už u vás začína rozvoniavať overená klasika v podobe me- dovníčkov, lineckých keksíkov či metrového koláča, ale čo tak tento rok vyskúšať niečo nové?

Šaty kúpené, kabát zladený, na rade sú už iba doplnky. Inšpirujte sa jednoduchým doplnkovým manuálom od britskej značky F&F. S ním podčiarknete svoje outfity vždy hravo a s ľahkosťou.

Farebná revolúcia pre vaše oble- čenie - vyskúšajte revoluč- nú novinku Dylon all in one farby na oblečenie. Vďaka nim si teraz môžete nafarbiť vybrané oblečenie alebo bytový textil jednoduchým vypraním v bubne práčky. Tvoriť môže každý, a to hneď za pomoci ôsmich moderných farieb.

FENTY PUMA by RIHANNA sa vracia do NYC s novou módou, ktorá popiera gravitáciu. Kolekcia FENTY PUMA by RIHANNA opäť upozorňuje na perfektnú kombináciu luxusných a športových prvkov, ktoré dokážu spoločne urobiť len Rihanna a PUMA.

Tenisky s PET fliaš? Prečo nie? adidas prináša novú kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené z recyklovaného oceánskeho plastového odpadu. Na výrobu jedného páru tenisiek sa využije približne 11 použitých plastových fliaš.

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Zdravie/Wellness

Tuniak Calvo na celý deň

24.01.2015 14:55
Záznamy: 91 - 91 zo 91
<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19